Goedemorgen! Dit weekend was een weekend van de moeilijke sketches vond ik.. Maar anders zou het ook geen challenges zijn ;). Dus ik ben gewoon begonnen en dacht we gaan het zien! Vandaag een kerstkaartje met de challenge van the color throw down. Weer een kleuren uitdaging. Als je het mij vraagt een lastige, ik gebruik eigenlijk nooit van die verschillende kleuren bij elkaar. Geïnspireerd werd ik door de voorbeelden op de blog dus ik pakte mijn 'In te Pines' bundle en ging aan de slag. Ik heb de kerstbomen uit verschillend papier gestanst in drie kleuren: Granny Apple Green, Real red & Shaded Spruce. De Merry Christmas heb ik uit de Snowman season stempelset gehaald & in het zwart gestempeld op het kraftpapier. De achtergrond heb ik nog bewerkt met de Embossing folder; Tasteful textile.
& voor het eerst een kaartje in de Top 3 bij het blog; CAS on friday. Met het onderstaande kaartje. Weten jullie nog, ik wist helemaal niet of ik het thema wel goed had begrepen 'plaid'.. Maar toch wel! Ik wens jullie allemaal een hele fijne maandag!
Prachtige kaart en gefeliciteerd met je toppertje!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel Daphne!
VerwijderenWat een leukerd deze vrolijke kerstboomkaart!!!
BeantwoordenVerwijderenHeerlijk hoe die drie daar zo grappig in die verschillende kleurtjes staan.
Heb het gevoel dat dit weer wel eens een kanshebber kan worden!!!
En van harte met je TOP notering, dat is het leukste ervan, dat je kaart wordt uitgekozen...
liefs Annemarie en Merit
Wat lief! Dank je wel dames. Ik vond het maar 3 lastige kleuren... jaa super leuk om dan je kaart daar ineens tussen te zien
VerwijderenPrachtig kaartje geworden! Heel leuk de kerstbomen! Groetjes Linda
BeantwoordenVerwijderenDank je wel Linda!
VerwijderenHeel leuk met de kleurige bomen! Gefeliciteerd met je top kaart.
BeantwoordenVerwijderengroetjes, Caroline
Wat een leuk kaartje is het geworden, Elise.
BeantwoordenVerwijderenEn gefeliciteerd met je eerste topper. En gezien de prachtige kaarten die je maakt, zal het ook vast de laatste niet zijn!
Wat lief, dank je wel Jeanet!
VerwijderenWat leuk dat je jezelf toch uitdaagt! Goed gelukt kaartje hoor.
BeantwoordenVerwijderenEn wat leuk dat je een toppertje hebt gehaald, die is ook erg leuk. Gefeliciteerd!
Groetjes Caroline
Jaa het is soms lastig, maar tegelijkertijd ook wel leuk om dat je wel iets heel anders maakt dan je zelf gewend bent. Dank je wel Caroline!
VerwijderenLeuke kaart en gefeliciteerd met je toppertje!
BeantwoordenVerwijderenFijne dag,
Colinda
Dank je wel Colinda!
VerwijderenZo, dat is een gewaagde kleuren combinatie.......Kan me voorstellen dat je hier zelf nooit opgekomen was en misschien zelfs nooit voor gekozen had.
BeantwoordenVerwijderenMaar, toch vind ik het heel erg mooi!! Het is vrolijk, komt misschien omdat d ekleuren mooi helder zijn.
Gefeliciteerd met je topplaats.......ik had het al gezien, ik sta nl ook in de top 3, hihi.
Natuurlijk was het een goeie kaart, er is "plaid" te zien, dus zou niet weten waarom niet.
Leuk he, om dan een beloning te krijgen als je zelf enige twijfel hebt over de kaart.
Mijn reactie is Unknown, maar ik ben het, Daphne Coers
VerwijderenWat mooi je kaartje met die gekleurde bomen! En gefeliciteerd met je topper.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elly
Dank je wel Elly!
Verwijderenwat een mooi kaartje ik vind challenges ook altijd leuk ondanks de felle kleurtjes van je boompjes straalt je kaart zoveel rust uit dat vind zo mooi en de embossingachtergrond past er heel goed bij
BeantwoordenVerwijderengefeliciteerd met je toppertje altijd leuk
groetjes ellen
Dank je wel Ellen! Ja leuk is dat he je doet soms hele andere dingen dan dat je normaal zou doen!
VerwijderenGefeliciteerd met je eerste top 3 kaartje! Je kerstboom kaartje is ook heel erg leuk, dus wie weet heb je straks je 2e topnotering te pakken!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Trudy
Wie weet Trudy! Dank je wel!
VerwijderenMooie kaart en wat leuk dat je je eerste topper had, gefeliciteerd.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Nicolette
Leuk dat je door de uitdaging een hele andere kleurencombinatie gebruikt dan normaal. En die embossingachtergrond maakt het helemaal af.
BeantwoordenVerwijderenFijne week!!
Groeten van Femminde
Dank je wel Femminde!
VerwijderenHet is weer een hele mooie kaart geworden.
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je topper.
Groetjes,
Yvonne.
Dank je wel Yvonne!
VerwijderenPrachtige kaart. Leuke vrolijke kleuren hebben de kerstbomen. Gefeliciteerd met je top 3 notering. Groetjes, Anita
BeantwoordenVerwijderenDank je wel Anita!
VerwijderenWat een leuke kart Elise....je hebt het er goed afgebracht met de kleurtjes!
BeantwoordenVerwijderenGefeliciteerd met je toppertje....is ook een hele leuke!
Groetjes Diny
Dank je wel Diny!
VerwijderenGreat clean and simple holiday design! Thanks for joining us for this week's Color Throwdown!
BeantwoordenVerwijderenThank you Lori!
VerwijderenHeel leuk om met bomen een kleurenchallenge aan te gaan! Het is een vrolijke kaart op deze manier. En gefeliciteerd met je toppertje! Leuk is dat he, om te ontdekken dat jouw kaart is uitgekozen. Geeft een boost om verder te gaan!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel! Jaa zeker en dan al helemaal als je het niet verwacht.
Verwijderenleuk kaartje heb je gemaakt
BeantwoordenVerwijderenben maar meteen volger geworden, dus ik kom zeker nog wel een keertje terug
grtjs,martina
Dank je wel Martina! & wat leuk dat je ook volger geworden bent. Ik kom ook een kijkje nemen op jouw blog.
Verwijderen